polecamy

Znajdź w Toruniu

zamieszczaj ogłoszenia

Galeria

3.jpg

Polecamy

Odwiedziny

Odsłon : 2154984

Pytanie na sesję

Co sądzicie o poziomie nauczania na studiach?
 

oceń LipDub'a UMK

LipDub UMK jest?
 
Promocje Toruńskie


Sprzątanie nagrobków w Toruniu i kujawsko-pomorskim

Sprzątanie grobów w Toruniu i okolicach w atrakcyjnych cenach! - polecamy - kliknij TUTAJ

 


Proste strony internetowe tanio w Toruniu i okolicach

 


FILMOWANIE W TORUNIU I OKOLICACH - ATRAKCYJNE CENY

 

Toruń za pół ceny!

We wrześniu corocznie odbywa się impreza promująca Toruń mająca głównie na celu ożywienie Starego Miasta. Jest to wydarzenie, które jest okazją do niezwykłych promocji. Każdy student przebywający w Toruniu powinien niewątpliwie wziąć udział w tym wydarzeniu, bo jest to okazja by skorzystać z promocji na które normalnie student nie może sobie pozwolić. Aktualne informacje o najbliżej  takiej akcji znajdziecie w Aktualnościach.

 

 


Najtańsze ksero

 

Każdy student przez okres studiów oszczędza i kseruje. Większość absolwentów dobrze zna takie miejsca, jak: Ksero Kotłownia http://ksero-kotlownia.pl między akademikami na osiedlu centrum czy ksero Uniwerek na ul. Franciszkańskiej i bezpośrednio pod rektoratem. Są to miejsca gdzie ceny są najniższe i warto czasami pójść z wydziału w te właśnie miejsca, ponieważ ceny są najniższe, a możliwe że skorzystacie z licznych promocji. Poniżej polecam inny punkt do wszelakiego rodzaju wydruków i ksero na ulicy Szosa Chełmińska 92 - przy sklepie Wileńskim, Gimnazjum Akademickim i Hotelu Uniwersyteckim.


 
Więcej artykułów…


znajdźpartnerzy

Kultura:

Gazetki promocyjne

komunikacja miejska

MZK.jpg

tagi

toruniu koncert pracy studenci student torunia film toruń festiwalu centrum cinema program festiwal bilety zdjęcia teatr wstęp warsztaty koncertu wolny miejsce miasta muzeum spotkanie artusa kino tofifest zapisy informacji odnowa godziny konkurs oferty kina teatru studiów karier kopernika toruńskie juwenalia odnowie studenckich miejsca imprezy koncerty studenta weekend uczelni nagrody stypendium

Powered by RafCloud

Współpraca

Reklama

partnerzy medialni

 

TANI FOTOGRAF