Student w Toruniu

Co w Toruniu? polecamy

Chcesz otworzyć bloga/www?

Polecamy nasz wybór! 1and1!

Macie bilet do Cinema City?

Sprawdźcie co wygraliście!


Znajdź w Toruniu

1and1

zamieszczaj ogłoszenia

Galeria

25.jpg

Polecamy

Odwiedziny

Odsłon : 569014

Pytanie na sesję

Co sądzicie o poziomie nauczania na studiach?
 

oceń LipDub'a UMK

LipDub UMK jest?
 


CZAROWNICA - recenzja

Film opowiada zabawną i niebanalną historię czarownicy, która traci skrzydła przez chciwego i rządnego władzy człowieka. Disney'owska wersja Śpiącej Królewny zainteresuje również dorosłych, których na widowni nie brakowało w dniu premiery. Imponujące efekty specjalne, wiele ciekawych humorystycznych scen oraz niesamowita Angelina Jolie to trzy najmocniejsze strony filmu.  Brak oczywistego podziału bohaterów na dobrych i złych bardzo uatrakcyjnia film.
Reżyser udowodnił, że nie ma ludzi z natury idealnie dobrych czy całkowicie złych oraz, że raz podjętych decyzji nie można cofnąć. Poza tym bardzo zgrabnie ukazał do czego prowadzi ludzka chciwość, nienawiść i zazdrość. Czarownica to idealny film dla każdego! Rodzic idąc z dzieckiem nie odczuje nudy tak jak mężczyzna z kobietą, która wybrała ten film.

 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież

znajdź

ads

Cinema City Toruń

Co w Lizardzie?

partnerzyGazetki promocyjne

Student w Toruniu poleca

Wyjazdy studenckie

komunikacja miejska

MZK.jpg

Logintagi

toruniu koncert pracy studenci student torunia film toruń festiwalu centrum cinema program festiwal bilety zdjęcia teatr wstęp warsztaty koncertu wolny miejsce miasta muzeum spotkanie artusa kino tofifest zapisy informacji odnowa godziny konkurs oferty kina teatru studiów karier kopernika toruńskie juwenalia odnowie studenckich miejsca imprezy koncerty studenta weekend uczelni nagrody stypendium

Powered by RafCloud

Współpraca

Reklama

partnerzy medialni

 

TANI FOTOGRAF

1and1