Student w Toruniu

Co w Toruniu? polecamy


Polecamy!

Coś dla studenckiego ducha!


Znajdź w Toruniu

zamieszczaj ogłoszenia

Galeria

22.jpg

Polecamy

Odwiedziny

Odsłon : 424969

Pytanie na sesję

Co sądzicie o poziomie nauczania na studiach?
 

oceń LipDub'a UMK

LipDub UMK jest?
 

Bezpłatna Ogólnopolska Konferencja Naukowa nt. praw konsumenta na rynku kolejowych przewozów pasażerskich już 10 marca 2014 - zgłoszenia do 08.03.14

Koło Naukowe Prawa Konkurencji i Regulacji Sektorowych Ius Publicum zaprasza na Ogólnopolską Konferencję Naukową nt. praw konsumenta na rynku kolejowych przewozów pasażerskich, która odbędzie się 10 marca 2014 roku w auli 8 na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Konferencja ma na celu ustalenie stopnia przestrzegania przez wybranych przewoźników kolejowych praw konsumenta, bowiem to właśnie kolej jest jednym z głównych środków transportu wykorzystywanym do przejazdu między miastami. Wykrycie nieprawidłowości ma na celu podniesienie świadomości prawnej zarówno wśród przedsiębiorców jak i konsumentów, w zakresie prawidłowego kształtowania praw i obowiązków związanych z regularnymi przewozami pasażerskimi. Więcej informacji (m.in. o zapisach) kliknij "więcej"


W odniesieniu do konsumentów walor edukacyjny ma szczególne znaczenie, gdyż ma za zadanie naświetlić konsumentom, jakie prawa przysługują im jako słabszym uczestnikom obrotu w relacjach z przedsiębiorcami. Z tego powodu w powstała inicjatywna, by w gronie specjalistów dyskutować o przyszłości prawa konsumentów w Polsce. Jesteśmy przekonani, że spotkanie to przyczyni się nie tylko do lepszego poznania i zrozumienia procesów zachodzących na rynku przewozów pasażerskich ale stanie się także dobrą okazją do wymiany poglądów i doświadczeń między przedstawicielami nauki, administracji oraz biznesu.

Zgłoszenia uczestników należy przesyłać drogą mailową na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. w terminie do dnia 8 marca 2014 roku.

Każdy zgłoszony uczestnik Konferencji otrzyma certyfikat potwierdzający udział, który jest bezpłatny. Przewidywany termin publikacji księgi pokonferencyjnej planowany jest na czerwiec 2014r.Wszelkich dodatkowych informacji udziela:

Joanna Tabeńska,
e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Klaudia Masoń,
e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.


Patroni medialnymi wydarzenia: Wolters Kluwer Lex, student.LEX.pl, Prawo Prosto.pl, prawnik.pl, e-prawnik.pl,  dlaStudenta.pl, student.pl, studia.net, ugadajsie.pl, Student w Toruniu, Studenckie Studio Radiowe “Egida”, Koło Naukowe Publicznego Prawa Gospodarczego UMK, Sekcja Prawa Publicznego Gospodarczego TBSP UJ, Koło Naukowe Ochrony Konkurencji i Konsumenta, Uniwersytet Śląski w Katowicach, ELSA Poland.

 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież

znajdź

ads

Cinema City Toruń

Co w Lizardzie?

Polecamy:

partnerzyGazetki promocyjne

Student w Toruniu poleca

Wyjazdy studenckie

komunikacja miejska

MZK.jpg

Logintagi

toruniu koncert pracy studenci student torunia toruń film centrum program festiwalu festiwal teatr bilety wstęp wolny cinema miejsce miasta warsztaty kino muzeum koncertu tofifest zdjęcia artusa informacji kina odnowa spotkanie studiów konkurs teatru oferty karier godziny zapisy studenta toruńskie imprezy uczelni weekend stypendium studenckich nagrody kopernika studia juwenalia koncerty miejsca

Powered by RafCloud

Współpraca

Reklama

partnerzy medialni

 

TANI FOTOGRAF