polecamy

Znajdź w Toruniu

zamieszczaj ogłoszenia

Zniżki studenckie!

zniżki studenckie

Galeria

wystep5.jpg

Polecamy

Odwiedziny

Odsłon : 1494678

Pytanie na sesję

Co sądzicie o poziomie nauczania na studiach?
 

oceń LipDub'a UMK

LipDub UMK jest?
 

Kariera na wyciągnięcie ręki? Dni Kariery 2015 już 18 marca 2015 na UMK

Toruńscy studenci, w marcu każdego roku, mogą wziąć udział w corocznych dniach kariery. Spotkanie z potencjalnymi pracodawcami odbywa się na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania na ulicy Gagarina 13a. Każdy student będzie mógł zadać pytanie, jak również dowidzieć się jak przebiega proces rekrutacji w różnych firmach. Będzie to okazja do zapoznania się z aktualnymi ofertami pracy lub podpytania o wskazówki reprezentantów firm na różne tematy.  Można pytać o wszystko, o co normalnie wstydzilibyśmy się zapytać.  Oprócz spotkania z pracodawcami student może wziąć udział w darmowych warsztatach, na które zapisy ruszą kilka dni przed, więc zachowajmy czujność, ze względu na ograniczoną ilość miejsc.  Wszystkie informacje pojawią się na stronie - KLIKNIJ Warto wziąć udział ponieważ dla wielu są to spotkania motywujące do działania a dla innych okazja do napicia się darmowej kawy bądź zgarnięcia jakiś gadżetów firmowych.

 

AIESEC Toruń UMK przy współpracy z Biurem Karier UMK wychodzi naprzeciw oczekiwaniom studentów, którzy już teraz myślą o swojej przyszłości. DNI KARIERY® to idealna okazja do przemyślenia tej kwestii i rozpoczęcia własnej ścieżki zawodowej. Już 18 marca 2015 na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania UMK, w ramach tych największych targów pracy, praktyk i staży, studenci będą mogli poznać oferty stworzone przez przedstawicieli wielkich korporacji i lokalnych firm, a także profile samych przedsiębiorstw i kryteria rekrutacji nowych pracowników. Takie zapoznanie z rynkiem pracy to dla studenta solidny grunt w świadomym wyborze ścieżki zawodowej i impuls do stawiania pierwszych kroków.

O wyjątkowości tego wydarzenia świadczy fakt, że oferty o różnych specyfikacjach zebrane są w jednym miejscu, a ponadto możliwy jest bezpośredni kontakt z potencjalnym przyszłym pracodawcą. Wystawców będzie ponad 20 z czego m.in. Lidl, P&G, PwC oraz lokalna Neuca. Dni Kariery® to wieloletnia tradycja, która z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem zarówno studentów, jak i pracodawców, mających okazję porozmawiać w niezobowiązujących warunkach.

AIESEC jest największą organizacją pozarządową prowadzoną przez studentów, obecną w 113 krajach na całym świecie i liczącą 86 000 członków, która koordynuje wyjazdy na wolontariat i praktyki zagraniczne, a także zajmuje się tworzeniem i prowadzeniem projektów o tematyce marketingowej, informacyjnej, jak również w ramach edukacji międzykulturowej. W tym momencie możesz dołączyć do organizacji i tworzyć takie projekty jak Dni Kariery. Aplikuj na www.torun.aiesec.pl

 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież

znajdź

Cinema City Toruń

Życie studenckiepartnerzy

Kultura:

Gazetki promocyjne

komunikacja miejska

MZK.jpg

tagi

toruniu koncert pracy studenci student torunia film toruń festiwalu centrum cinema program festiwal bilety zdjęcia teatr wstęp warsztaty koncertu wolny miejsce miasta muzeum spotkanie artusa kino tofifest zapisy informacji odnowa godziny konkurs oferty kina teatru studiów karier kopernika toruńskie juwenalia odnowie studenckich miejsca imprezy koncerty studenta weekend uczelni nagrody stypendium

Powered by RafCloud

Współpraca

Reklama

partnerzy medialni

 

TANI FOTOGRAF