polecamy

Znajdź w Toruniu

zamieszczaj ogłoszenia

Galeria

25.jpg

Polecamy

Odwiedziny

Odsłon : 2143564

Pytanie na sesję

Co sądzicie o poziomie nauczania na studiach?
 

oceń LipDub'a UMK

LipDub UMK jest?
 

Nie masz pomysłu na prezent? Podaruj kino na Święta!
Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami. Zegar tyka nieubłaganie, a Ty nadal bez prezentów i pomysłu, co podarować najbliższym? W tym roku zamiast stawiać na przypadkowe upominki, podaruj pełne emocji chwile w kinie Cinema City. Niezależnie od tego, czy prezent jest dla uroczej romantyczki, zabieganej mamy czy szalonego kuzyna, każde z nich będzie miało okazję zrealizować bilet otwarty do kina zgodnie z własnymi gustami filmowymi. Marzą Ci się idealne podarunki, które sprawią Twoim najbliższym ogromną radość? Nie wahaj się dłużej, tylko podaruj im na Święta… pasjonujący pokaz filmowy w kinie! Wystarczy, że wybierzesz się do sieci Cinema City i nabędziesz dla każdego bilet otwarty na dowolny seans. Vouchery gwarantująmożliwość obejrzenia wybranego filmu z repertuaru w jednym z 31 kin w Polscew ciągu 4 miesięcy od jego zakupu!

Jeśli chcesz nadać swoim prezentom spersonalizowany charakter, sprawdźpremiery na najbliższy czas i dołącz do karnetu krótki liścik z Twoją propozycją. A jest na co czekać! Już 25 grudnia przedpremierowo do kin wchodzi kontynuacja przygód BilboBagginsa – Hobbit: Pustkowie Smauga.Przed namitakże premiery takich filmów jak:Wilk z Wall Streetze znakomitym Leonardo DiCaprio w reżyserii Martina Scorsese, 47 Roninów z KeanuReevesem i słynnym Zombie Boyem, czy Pod mocnym aniołem – ekranizacja doskonałej książki Jerzego Pilcha w reżyserii Wojciecha Smarzowskiego. Tych, którzy pragną w pełni poczuć akcję filmu i przeżyć niesamowite emocje, z pewnością ucieszy karnet do zrealizowania w kinach Cinema City i IMAX, zarówno na seanse 2D, jak i 3D.
Na tegoroczne Święta, Cinema City przygotowało dodatkową atrakcję w postaci wyprawy po Śródziemiu. 25 grudnia w wybranych kinach sieci w Polsce wszyscy fani Tolkiena przeniosą się do świata Bilbo, Thorina i czarodzieja Gandalfapodczas Maratonu Hobbita. W trakcie seansów (zarówno w wersji 2D, jak i 3D), które rozpoczną się o godzinie 20:00, będzie można zobaczyć pierwszą część filmowej trylogii Hobbit: Niezwykła Podróż oraz – premierowo – Hobbit: Pustkowie Smauga.

Więcej informacji o voucherach Cinema City znajdziesz na: http://www.cinema-city.pl/Podaruj-kino-na-swieta

O CINEMA CITY:
Cinema City International jest jedną z największych grup na rynku rozrywki w Europie i Izraelu. Sieć Cinema City International obejmuje 7 krajów: Polskę, Izrael, Węgry, Czechy, Bułgarię, Rumunię oraz Słowację. Spółka prowadzi 99 multipleksów z 966 ekranami i 188 165 miejscami. W 10 multipleksach działają trójwymiarowe kina IMAX. W maju 2013 Spółka uruchomiła pierwsze kino 4DX w Polsce. Ta przełomowa technologia pozwala na nową jakość przeżyć kinowych, z wykorzystaniem wszystkich zmysłów i najgorętszych Hollywoodzkich tytułów filmowych. Cinema City prowadzi także reklamę w kinach poprzez New Age Media oraz dystrybucję filmów poprzez Forum Film, spółki zależne. Cinema City jest najszybciej rosnącą siecią kin w Europie, obecnie ma podpisane wiążące umowy na 30 multipleksów z ok. 330 nowymi ekranami, których otwarcie zaplanowane jest w większości w nadchodzących 2-3 latach.
Więcej informacji na www.cinema-city.pl oraz www.cinemacity.pl

 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież

znajdźpartnerzy

Kultura:

Gazetki promocyjne

komunikacja miejska

MZK.jpg

tagi

toruniu koncert pracy studenci student torunia film toruń festiwalu centrum cinema program festiwal bilety zdjęcia teatr wstęp warsztaty koncertu wolny miejsce miasta muzeum spotkanie artusa kino tofifest zapisy informacji odnowa godziny konkurs oferty kina teatru studiów karier kopernika toruńskie juwenalia odnowie studenckich miejsca imprezy koncerty studenta weekend uczelni nagrody stypendium

Powered by RafCloud

Współpraca

Reklama

partnerzy medialni

 

TANI FOTOGRAF