polecamy

Znajdź w Toruniu

zamieszczaj ogłoszenia

Galeria

45.jpg

Polecamy

Odwiedziny

Odsłon : 2143432

Pytanie na sesję

Co sądzicie o poziomie nauczania na studiach?
 

oceń LipDub'a UMK

LipDub UMK jest?
 

Erasmus day już 25 listopada'13 - Weź przyszłość w swoje ręce!

Marzysz by wyjechać na studia za granicę? Nie wiesz od czego zacząć i przerażają Cię formalności? A może zastanawiasz się nad praktykami poza Polską? Przyjdź koniecznie na Erasmus Day, w poniedziałek 25.11 do Biblioteki Głównej UMK, by dowiedzieć się wszystkiego o programie dającym niesamowite możliwości. To może być dla ciebie życiowa szansa! A wieczorem zabaw się w międzynarodowym towarzystwie na International Party! w Toruńskiej Piwnicy Artystycznej.

 

Dołącz do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/1433429536870263/?source=1

Erasmus Day jest dniem informacyjnym organizowanym dla studentów Uniwersytetu Mikołaja Kopernika. Erasmus wspiera międzynarodową współpracę uczelni, umożliwia wyjazdy studentów za granicę na część studiów i praktykę. Organizatorem wydarzenia jest Biuro Programów Międzynarodowych i Erasmus Student Network UMK Toruń.

Harmonogram:
11:00 – 17:00 – Standy informacyjne: Co zrobić żeby zostać Erasmusem lub odbyć praktyki zagraniczne? (Biblioteka Główna UMK)

12:00 – 13:00 i 14:00 – 15:00 – Spotkanie informacyjne z BPM, ESN i studentami Erasmusa na temat możliwości wyjazdów na studia i praktyki zagraniczne w ramach programu Erasmus. (Biblioteka Główna UMK – Sala nr 10)

22:00 – 4:00 – International Party! (Klub Toruńska Piwnica Artystyczna, ul. Łazienna 30)

 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież

znajdźpartnerzy

Kultura:

Gazetki promocyjne

komunikacja miejska

MZK.jpg

tagi

toruniu koncert pracy studenci student torunia film toruń festiwalu centrum cinema program festiwal bilety zdjęcia teatr wstęp warsztaty koncertu wolny miejsce miasta muzeum spotkanie artusa kino tofifest zapisy informacji odnowa godziny konkurs oferty kina teatru studiów karier kopernika toruńskie juwenalia odnowie studenckich miejsca imprezy koncerty studenta weekend uczelni nagrody stypendium

Powered by RafCloud

Współpraca

Reklama

partnerzy medialni

 

TANI FOTOGRAF