polecamy

Znajdź w Toruniu

zamieszczaj ogłoszenia

Galeria

2.jpg

Polecamy

Odwiedziny

Odsłon : 2143126

Pytanie na sesję

Co sądzicie o poziomie nauczania na studiach?
 

oceń LipDub'a UMK

LipDub UMK jest?
 

Dateofdate.pl? nowy wymiar randek również w Toruniu? - najbliższe spotkanie 26.01.14

Oglądając romantyczne, głównie amerykańskie, filmy niejednokrotnie można zobaczyć  bohaterów na randkach, podczas których przesiadają się od stolika do stolika i rozmawiają jakiś czas, po czym odnajdują bądź nie miłość swego życia. Niewielu wie, iż w Toruniu również organizowane są takie spotkania! Umożliwia to serwis www.dateofdate.pl, gdzie możemy zapisać się na takie spotkanie.  Randki w takiej formie organizowane są mniej więcej co 2 tygodnie, a każde spotkanie jest wyłącznie poświęcone określonej grupie wiekowej np.:  26-38 lat. Jak to wygląda praktycznie? kliknij "więcej"

Na pierwszy rzut oka ceny mogą zaskakiwać. Za całą przyjemność student zapłaci 29 zł. Normalna  to 49 zł! (Na 2 tyg. przed spotkaniem 37zł ).  Czy jest to dużo czy mało można polemizować. Wybierając się gdziekolwiek zawsze przekroczymy kwotę 29 zł. Dwa studenckie bilety do kina to już 36 zł. Doliczmy jakiś kwiatek, popcorn, kawę bądź piwo i w 50 zł ciężko się niestety zamknąć.

Na 1-2 dni przed spotkaniem dostajemy maila z dokładnym terminem i miejscem, którym jest z reguły przytulny pub.  W każdym spotkaniu uczestniczy tyle samo mężczyzn co kobiet. Panie siedzą w fotelach, a panowie przysiadają się na 7 minut. Na kartce, którą wcześniej otrzymaliśmy zaznaczamy TAK bądź NIE. Panowie przy każdym numerze stolika, a Panie podają numer Pana. Jeżeli zaznaczycie TAK i druga osoba również, to otrzymacie jej dane kontaktowe.

Wszystko zależy od szczęścia, kto przybędzie na spotkanie. Na stronie serwisu można przeczytać o "gwarancji" , która oznacza, że jeśli nie otrzymacie wspólnych zaznaczeń z innymi uczestnikami, a sami zaznaczycie więcej niż dwie osoby (tak zwanych wzajemnych wyborów) możliwe będzie otrzymanie w terminie późniejszym bonusowego (gratisowego) udziału w następnym spotkaniu. Czy działa to w praktyce musicie się przekonać.

Jest to ciekawe doświadczenie do którego zachęcamy.  Spotkanie jest zorganizowane w sposób dyskretny i komfortowy.

Kliknij by przejść na stronę serwisu i zobaczyć najbliższe terminy spotkań.

 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież

znajdźpartnerzy

Kultura:

Gazetki promocyjne

komunikacja miejska

MZK.jpg

tagi

toruniu koncert pracy studenci student torunia film toruń festiwalu centrum cinema program festiwal bilety zdjęcia teatr wstęp warsztaty koncertu wolny miejsce miasta muzeum spotkanie artusa kino tofifest zapisy informacji odnowa godziny konkurs oferty kina teatru studiów karier kopernika toruńskie juwenalia odnowie studenckich miejsca imprezy koncerty studenta weekend uczelni nagrody stypendium

Powered by RafCloud

Współpraca

Reklama

partnerzy medialni

 

TANI FOTOGRAF