polecamy

Znajdź w Toruniu

zamieszczaj ogłoszenia

Galeria

za mostem.jpg

Polecamy

Odwiedziny

Odsłon : 2143591

Pytanie na sesję

Co sądzicie o poziomie nauczania na studiach?
 

oceń LipDub'a UMK

LipDub UMK jest?
 

Rekrutacja do AIESEC  (do 13 X 13) - "Dość teorii - czas na praktykę!

Ruszyła rekrutacja do międzynarodowej organizacji studenckiej AIESEC, działającej na UMK. Organizacja daje możliwość rozwoju w marketingu, sprzedaży, HR, IT. Co więcej, pozwala na zdobycie doświadczenia w zarządzaniu zespołem, rozwinięcie umiejętności miękkich, poznanie ludzi z całego świata oraz zdobycie wartościowych sieci kontaktów. Doświadczenie w AIESEC daje także możliwość rozwinięcia swoich pasji i zainteresowań. Sieć międzynarodowych znajomości, zagraniczne konferencje, spotkania biznesowe czy przeprowadzanie kampanii marketingowych... to tylko część doświadczenia, jakie można zyskać poprzez działalność w organizacji. A wiedzę między innymi z takich kierunków, jak pedagogika, filologia, stosunki międzynarodowe czy zarządzanie można wykorzystać w praktyce, działając w projektach z obszaru marketingu, HR czy sprzedaż. W jaki sposób dołączyć do organizacji AIESEC Toruń UMK oraz o wspomnieniach ze współpracy innych studentów z tą organizacją studencką przeczytacie klikając "więcej".

 

1. Należy wypełnić aplikację na stronie www.torun.aiesec.pl

2. Uczestniczyć w ćwiczeniach grupowych;

3. Przejść rozmowę z członkiem AIESEC;

4. Wziąć udział w konferencji dla nowych członków Oddziału Lokalnego.

Pamiętajcie , że rekrutacja trwa do 13 października.


Jako odpowiedzialna za działkę HR mogłam spróbować pracy jaką wykonuje trener i coach - w bezpiecznych warunkach, ucząc się na swoich błędach. Teraz pracuję jako trener inteligencji emocjonalnej, prowadzę szkolenia na konferencjach w kraju i za granicą. Bez ludzi i doświadczeń z AIESEC nie umiałabym zacząć.wspomina Ada, studentka socjologii.

Przez pół roku w AIESEC uzupełniłem swoje umiejętności i wiedzę o doświadczenie menadżerskie, a także w praktyce przekonałem się, jak wyglądają spotkania biznesowe. Poznałem wiele nowych narzędzi, które pomagają mi planować swój czas i osiągać zamierzone cele. – mówi Artur, student zarządzania na UMK.

 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież

znajdźpartnerzy

Kultura:

Gazetki promocyjne

komunikacja miejska

MZK.jpg

tagi

toruniu koncert pracy studenci student torunia film toruń festiwalu centrum cinema program festiwal bilety zdjęcia teatr wstęp warsztaty koncertu wolny miejsce miasta muzeum spotkanie artusa kino tofifest zapisy informacji odnowa godziny konkurs oferty kina teatru studiów karier kopernika toruńskie juwenalia odnowie studenckich miejsca imprezy koncerty studenta weekend uczelni nagrody stypendium

Powered by RafCloud

Współpraca

Reklama

partnerzy medialni

 

TANI FOTOGRAF