polecamy

Znajdź w Toruniu

zamieszczaj ogłoszenia

Galeria

17.jpg

Polecamy

Odwiedziny

Odsłon : 2142929

Pytanie na sesję

Co sądzicie o poziomie nauczania na studiach?
 

oceń LipDub'a UMK

LipDub UMK jest?
 


Centrum Wsparcia Studenckich Kół Naukowych - pomoc dla Kół Naukowych oraz integracja studentów!

Centrum Wsparcia Studenckich Kół Naukowych to jedno z nowszych przedsięwzięć Fundacji Amicus UNC. Za główny cel stawia sobie usprawnienie działalności kół naukowych istniejących na poszczególnych wydziałach UMK oraz integrację środowiska aktywnych studentów. Pomysł fundacji stwarza dla studentów swego rodzaju forum, na którym mogliby wymieniać się pomysłami, nawiązywać między sobą współpracę, wspólnie rozwiązywać dotykające ich problemy. Pobudzenie dotąd biernych studentów jest jednym z głównych celów. W czym może pomóc Centrum Wsparcia SKN dowiecie się klikając "więcej".

Członkowie kół bardzo często nie wiedzą, jak – przykładowo – starać się o różnego rodzaju granty i dofinansowanie. Nie zawsze mają też świadomość, że wiele pomysłów (np. na organizację konferencji, festiwali i innych imprez studenckich) łatwiej jest realizować we współpracy z innymi kołami, czy też Fundacją. Identyfikacja problemów Kół Naukowych pomoże w przyszłości również na ich wyeliminowanie, po to by prężnie funkcjonowały.

Centrum Wsparcia Studenckich Kół Naukowych stanowi platformę kontaktu między członkami kół, wspiera ich przedsięwzięcia od strony organizacyjnej, promocyjnej oraz merytorycznej. Wreszcie, Centrum Wsparcia SKN jest miejscem, do którego może zwrócić się każdy student, który chciałby dowiedzieć się czegokolwiek o tym, jakie koła istnieją na UMK i jak się do nich przyłączyć. Celem jest połączenie Kół Naukowych działających na UMK w możliwie spójną całość, co da im siłę przebicia. W tym celu organizowane są m.in. Targi Kół Naukowych oraz cykliczne spotkania.

KONTAKT I WIĘCEJ INFORMACJI KLIKNIJ TUTAJ

 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież

znajdźpartnerzy

Kultura:

Gazetki promocyjne

komunikacja miejska

MZK.jpg

tagi

toruniu koncert pracy studenci student torunia film toruń festiwalu centrum cinema program festiwal bilety zdjęcia teatr wstęp warsztaty koncertu wolny miejsce miasta muzeum spotkanie artusa kino tofifest zapisy informacji odnowa godziny konkurs oferty kina teatru studiów karier kopernika toruńskie juwenalia odnowie studenckich miejsca imprezy koncerty studenta weekend uczelni nagrody stypendium

Powered by RafCloud

Współpraca

Reklama

partnerzy medialni

 

TANI FOTOGRAF