Student w Toruniu

Co w Toruniu? polecamy

Znajdź w Toruniu

zamieszczaj ogłoszenia

Galeria

24.jpg

Polecamy

Odwiedziny

Odsłon : 295621

Pytanie na sesję

Co sądzicie o poziomie nauczania na studiach?
 

oceń LipDub'a UMK

LipDub UMK jest?
 

"Lekarze" na ulicach Torunia - video
Do 26 lipca 2013 na ulicach Torunia można przypadkowo było spotkać: Magdalenę Różdżkę, Małaszyńskiego, Komana, Stenkę i nie tylko! Kolejna seria znanego już nie tylko w Polsce serialu kręcona była głównie w dwóch miejscach. Serialowy szpital Copernicus mieści się w Toruńskim Centrum Targowym Park na Szosie Bydgoskiej, a mieszkanie bohaterki serialowej mieści się na ulicy Łaziennej ( na zdjęciu). Wybierając się na spacer namawialiśmy was, aby zawsze nad Wisłę chodzić tą ulicą w czasie kręcenia kolejnego sezonu. My przypadkowo szliśmy ul. Łazienną właśnie 26 lipca i zobaczcie co widzieliśmy:

Wzdłuż ulicy Łaziennej i Kopernika ustawiono dwa duże reflektory na wysokim podnośniku, teren filmowania ogrodzono taśmami, a tłumy przechodniów powodowały  kilkakrotne kręcenie tych samych scen ze względu na hałasy i lampy błyskowe.

 

 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież

znajdź

partnerzy

POLUB NAS NA FACEBOOK'u

i otrzymuj studencie newsy

z ostatniej chwili !!!

Życie studenckie

Ostatnie ogłoszenie:

Masaże studenckie ...

Cinema City Toruń

adsGazetki promocyjne

Student w Toruniu poleca

Wyjazdy studenckie

komunikacja miejska

MZK.jpg

Logintagi

toruniu youtube student studenci toruń pracy koncert torunia centrum wstęp bilety wolny teatr kino warsztaty festiwal odnowa tofifest miejsce muzeum program film miasta artusa festiwalu karier zapisy studiów informacji uczelni studenta oferty stypendium kina koncertu spotkanie konkurs zdjęcia toruńskie nagrody promocji dwór miejsca zwiedzanie weekend godziny szkolenia juwenalia studenckiego teatru

Powered by RafCloud

Współpraca

Reklama

partnerzy medialni

 

TANI FOTOGRAF