polecamy

Znajdź w Toruniu

zamieszczaj ogłoszenia

Galeria

2.jpg

Polecamy

Odwiedziny

Odsłon : 2144900

Pytanie na sesję

Co sądzicie o poziomie nauczania na studiach?
 

oceń LipDub'a UMK

LipDub UMK jest?
 


Abolicja z 12.05.13 - oświadczenie Biblioteki Głównej

Na stronie biblioteki pojawił się komunikat wyjaśniający zaistniałą sytuację i informacja o anulowaniu kar osobom, które wpisały się na listę bibliotekarza dyżurującego w dniu 12 maja 2013. Z nieoficjalnych informacji dowiedzieliśmy się, że dzisiaj do północy obowiązuje abolicja tj.14.05.2013. Wynika ona, z faktu, iż logistyczne sprawdzenie, kto jest a liście a kogo nie ma nie jest do końca wykonalne. Radzimy więc spróbować raz jeszcze anulować kary na własną odpowiedzialność, z tego względu, iż nie znajdziecie potwierdzenia w innym serwisie.  Oświadczenie biblioteki po kliknięciu WIĘCEJ.

 

OŚWIADCZENIE BIBLIOTEKI GŁÓWNEJ UMK:

"Abolicja - oświadczenie

Szanowni Państwo, nie do końca precyzyjny komunikat na stronach UMK spowodował, iż doszło do nieporozumienia w kwestii abolicji bibliotecznej. Anulowanie opłat, jako jedną z akcji Tygodnia Bibliotek, zaplanowała jedynie Biblioteka Politologii i Studiów Międzynarodowych, a nie Biblioteka Główna. Niemniej jednak, wszystkim osobom, które w niedzielę 12 maja, od wczesnych godzin porannych czekały przed wejściem do Biblioteki Głównej i wpisały się na listy obecności złożone bibliotekarzowi dyżurującemu w punkcie Informacji, w drodze wyjątku zostaną anulowane opłaty za nieoddane książki naliczone do dnia 12 maja. Osobom wpisanym na listy konta zostaną wyzerowane, niemniej jednak prosimy o zwrot książek do Biblioteki, w przeciwnym wypadku opłaty będą ponownie naliczane od 12 maja. Jeszcze raz bardzo przepraszamy za zaistniałą sytuację.

Dyrekcja Biblioteki Uniwersyteckiej"

 

ARTYKUŁ ARCHIWALNY DOTYCZĄCY ZAISTNIAŁEJ SYTUACJI:

Raz do roku w Juwenalia organizowana jest tzw. "Abolicja" w bibliotece UMK na wszystkie kary książkowe. W tym roku w ramach X Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek Biblioteka UMK przewidziała Abolicję 12 maja 2013 r od godziny 7:30 do 8:30! W zamian za anulowanie kary będziecie musieli skoczyć 10 razy przez skakankę, by na przyszłość nie zapominać o zwracaniu terminowym książek - hasło przewodnie abolicji : "Kto nie ma pamięci, nogami musi nadrabiać". Termin abolicji nie przypadkowy - tuż po upojnej ostatniej Juwenaliowej nocy! Zakładając faktyczne wymogi abolicji i tylko godzinę na załatwienie sprawy przy ogromnych kolejkach warto rozważyć wcześniejsza pobudkę!

 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież

znajdźpartnerzy

Kultura:

Gazetki promocyjne

komunikacja miejska

MZK.jpg

tagi

toruniu koncert pracy studenci student torunia film toruń festiwalu centrum cinema program festiwal bilety zdjęcia teatr wstęp warsztaty koncertu wolny miejsce miasta muzeum spotkanie artusa kino tofifest zapisy informacji odnowa godziny konkurs oferty kina teatru studiów karier kopernika toruńskie juwenalia odnowie studenckich miejsca imprezy koncerty studenta weekend uczelni nagrody stypendium

Powered by RafCloud

Współpraca

Reklama

partnerzy medialni

 

TANI FOTOGRAF