polecamy

Znajdź w Toruniu

zamieszczaj ogłoszenia

Galeria

wystep6.jpg

Polecamy

Odwiedziny

Odsłon : 2144948

Pytanie na sesję

Co sądzicie o poziomie nauczania na studiach?
 

oceń LipDub'a UMK

LipDub UMK jest?
 

Zawody, o których będzie się niedługo dużo mówiło

Blog grupy Pracuj.pl opisał 5 zawodów, które mogą stać się niedługo bardzo popularne! Tak jak kiedyś śmiano się z popularnych dziś zawodów takich jak: "organizator ślubów" czy "psi fryzjer" tak serwis przewiduje kolejny boom na takie zawody jak:

1) Content designer - to zawód polegający na zakładaniu profili firm itp. na facebook'u czy innych portalach społecznościowych. Praca ta polegałaby także na zbieraniu materiałów do tworzonych serwisów jak również prowadzenie kanału na youtube.


2) Bloger - wzrost popularności blogów o różnorodnej tematyce spowodował, iż firmy będą potrzebować osób, które w ich imieniu mogą pisać o: kulinariach, modzie, technice. Blog to również miejsce budowania wizerunku firm, marek, prestiżu i przestrzeni reklamowej.


3) Specjalista od nowoczesnych technologii -  miejsce pracy dla inżynierów dbających o efektywność procesów i przetwarzanie w chmurze (cloud computing). Technologie mobilne to także dziedzina, która towarzyszy nam każdego dnia


4) Trendsetter to osoba będąca twarzą marki. Firma dba o jej wygląd, wyposażając w modne ciuchy czy gadżety. Trendsetter „bywając w towarzystwie”  zachowuje się tak, by ludzie go naśladowali i nabywali produkty, których mu zazdroszczą.


5) Sex coach - instruktorzy seksu, którzy "obserwują zbliżenie seksualne i podpowiadają" co zrobić, by mieć w łóżku więcej przyjemności.

 

Ciekawe, który zawód przypadł by Wam najbardziej do gustu :)

 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież

znajdźpartnerzy

Kultura:

Gazetki promocyjne

komunikacja miejska

MZK.jpg

tagi

toruniu koncert pracy studenci student torunia film toruń festiwalu centrum cinema program festiwal bilety zdjęcia teatr wstęp warsztaty koncertu wolny miejsce miasta muzeum spotkanie artusa kino tofifest zapisy informacji odnowa godziny konkurs oferty kina teatru studiów karier kopernika toruńskie juwenalia odnowie studenckich miejsca imprezy koncerty studenta weekend uczelni nagrody stypendium

Powered by RafCloud

Współpraca

Reklama

partnerzy medialni

 

TANI FOTOGRAF