polecamy

Znajdź w Toruniu

zamieszczaj ogłoszenia

Zniżki studenckie!

zniżki studenckie

Galeria

wystep3.jpg

Polecamy

Odwiedziny

Odsłon : 1494774

Pytanie na sesję

Co sądzicie o poziomie nauczania na studiach?
 

oceń LipDub'a UMK

LipDub UMK jest?
 


Nocne pogotowie dentystyczne w Toruniu - list czytelnika

Wszyscy studenci i mieszkańcy Torunia mogą korzystać z pogotowia dentystycznego od godziny 19 do 7 rano oraz całą dobę w niedzielę i święta w przychodni Rudak-Med na ul. Podgórskiej 24. Nasz czytelnik skorzystał wczoraj z niego i podzielił się z nami wrażeniami:

"Wielka ściema. Nie wiem po co to pogotowie w ogóle jest.
Pojechałem po pracy w sobotę o godz.22,30 z bolącym zębem i co. Wielkie G..... Pani doktor zrobiła mi wykład o stanie zęba,pomacała paluszkiem. Stwierdziła, ząb jest bardzo zniszczony i wypisała receptę na antybiotyk oznajmiając mi , że oni tu zębów nie wyrywają. :cry: zbaraniałem. Jechałem z Rubinkowa za Wisłę (7km) po to by dostać receptę na antybiotyk. Później znów przekroczyłem Wisłę by wykupić receptę (7km) I wróciłem do domu (6km) Zrobiłem 20km po nic. Zanim antybiotyk zaczął działać była godz 1,00 . Teraz z bolącym zębem muszę przetrwać do poniedziałku. To ja się pytam po co to centrum pomocy stomatologicznej. Kpina z cierpiącego pacjęta. Wyrzucanie pieniędzy w błoto. Siedzą tam dwie osoby i biorą pieniądze za nic. też bym tak chciał. Jeszcze jest człowiek ,który otwiera i zamyka drzwi musisz czekać aż cie wpuści.Chyba lepiej iść do Kowala jak dawniej. przynajmniej pomógł."

 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież

znajdź

Cinema City Toruń

Życie studenckiepartnerzy

Kultura:

Gazetki promocyjne

komunikacja miejska

MZK.jpg

tagi

toruniu koncert pracy studenci student torunia film toruń festiwalu centrum cinema program festiwal bilety zdjęcia teatr wstęp warsztaty koncertu wolny miejsce miasta muzeum spotkanie artusa kino tofifest zapisy informacji odnowa godziny konkurs oferty kina teatru studiów karier kopernika toruńskie juwenalia odnowie studenckich miejsca imprezy koncerty studenta weekend uczelni nagrody stypendium

Powered by RafCloud

Współpraca

Reklama

partnerzy medialni

 

TANI FOTOGRAF