Student Torun.pl

polecamy

Chcesz otworzyć bloga/www?

Polecamy nasz wybór! 1and1!Znajdź w Toruniu

zamieszczaj ogłoszenia

Zniżki studenckie!

zniżki studenckie

Galeria

56.jpg

Polecamy

Odwiedziny

Odsłon : 797447

Pytanie na sesję

Co sądzicie o poziomie nauczania na studiach?
 

oceń LipDub'a UMK

LipDub UMK jest?
 

Student w Toruniu poleca

Wyjazdy studenckie

22. Międzynarodowy Festiwal Teatralny KONTAKT i spektakl uliczny za darmo!

Wszystkich kochających teatr odsyłamy do programu tegorocznej edycji, a każdego studenta zapraszamy w sobotni wieczór na darmowe widowisko na naszej starówce! Teatr Titanick z Niemiec zaprezentuje spektakl "Ogniste ptaki". Całość rozpocznie się o 22:30 na Rynku Staromiejskim a zakończy na Nowomiejskim. Całość potrwa około 1h i 20 min. Opis spektaklu po kliknięciu "więcej"


 

Spektakl „Ogniste ptaki” opiera się na idei konkursu. W mieście odbywa się parada sześciu szalonych pilotów, ich latających maszyn i załogi naziemnej przy akompaniamencie muzyki granej przez francuski zespół Fanfare Le S.N.O.B. W czasie parady piloci zabiegają o względy zgromadzonego tłumu obserwatorów. Która latająca maszyna jest najpiękniejsza? Który z nich jest najlepszym pilotem? Który pierwszy wzleci w powietrze z pasa startowego znajdującego się na końcu trasy parady? Czy któremuś z pilotów w ogóle uda się wystartować? Wspaniałe widowisko z efektami specjalnymi i muzyką na żywo.

 


 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież

znajdź

Cinema City Toruńpartnerzy

Kultura:

Gazetki promocyjne

komunikacja miejska

MZK.jpg

Logintagi

toruniu koncert pracy studenci student torunia film toruń festiwalu centrum cinema program festiwal bilety zdjęcia teatr wstęp warsztaty koncertu wolny miejsce miasta muzeum spotkanie artusa kino tofifest zapisy informacji odnowa godziny konkurs oferty kina teatru studiów karier kopernika toruńskie juwenalia odnowie studenckich miejsca imprezy koncerty studenta weekend uczelni nagrody stypendium

Powered by RafCloud

Współpraca

Reklama

partnerzy medialni

 

TANI FOTOGRAF