polecamy

Znajdź w Toruniu

zamieszczaj ogłoszenia

Galeria

13.jpg

Polecamy

Odwiedziny

Odsłon : 2143583

Pytanie na sesję

Co sądzicie o poziomie nauczania na studiach?
 

oceń LipDub'a UMK

LipDub UMK jest?
 

Bezpłatna Ogólnopolska Konferencja Naukowa nt. praw konsumenta na rynku kolejowych przewozów pasażerskich już 10 marca 2014 - zgłoszenia do 08.03.14

Koło Naukowe Prawa Konkurencji i Regulacji Sektorowych Ius Publicum zaprasza na Ogólnopolską Konferencję Naukową nt. praw konsumenta na rynku kolejowych przewozów pasażerskich, która odbędzie się 10 marca 2014 roku w auli 8 na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Konferencja ma na celu ustalenie stopnia przestrzegania przez wybranych przewoźników kolejowych praw konsumenta, bowiem to właśnie kolej jest jednym z głównych środków transportu wykorzystywanym do przejazdu między miastami. Wykrycie nieprawidłowości ma na celu podniesienie świadomości prawnej zarówno wśród przedsiębiorców jak i konsumentów, w zakresie prawidłowego kształtowania praw i obowiązków związanych z regularnymi przewozami pasażerskimi. Więcej informacji (m.in. o zapisach) kliknij "więcej"


W odniesieniu do konsumentów walor edukacyjny ma szczególne znaczenie, gdyż ma za zadanie naświetlić konsumentom, jakie prawa przysługują im jako słabszym uczestnikom obrotu w relacjach z przedsiębiorcami. Z tego powodu w powstała inicjatywna, by w gronie specjalistów dyskutować o przyszłości prawa konsumentów w Polsce. Jesteśmy przekonani, że spotkanie to przyczyni się nie tylko do lepszego poznania i zrozumienia procesów zachodzących na rynku przewozów pasażerskich ale stanie się także dobrą okazją do wymiany poglądów i doświadczeń między przedstawicielami nauki, administracji oraz biznesu.

Zgłoszenia uczestników należy przesyłać drogą mailową na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. w terminie do dnia 8 marca 2014 roku.

Każdy zgłoszony uczestnik Konferencji otrzyma certyfikat potwierdzający udział, który jest bezpłatny. Przewidywany termin publikacji księgi pokonferencyjnej planowany jest na czerwiec 2014r.Wszelkich dodatkowych informacji udziela:

Joanna Tabeńska,
e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Klaudia Masoń,
e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.


Patroni medialnymi wydarzenia: Wolters Kluwer Lex, student.LEX.pl, Prawo Prosto.pl, prawnik.pl, e-prawnik.pl,  dlaStudenta.pl, student.pl, studia.net, ugadajsie.pl, Student w Toruniu, Studenckie Studio Radiowe “Egida”, Koło Naukowe Publicznego Prawa Gospodarczego UMK, Sekcja Prawa Publicznego Gospodarczego TBSP UJ, Koło Naukowe Ochrony Konkurencji i Konsumenta, Uniwersytet Śląski w Katowicach, ELSA Poland.

 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież

znajdźpartnerzy

Kultura:

Gazetki promocyjne

komunikacja miejska

MZK.jpg

tagi

toruniu koncert pracy studenci student torunia film toruń festiwalu centrum cinema program festiwal bilety zdjęcia teatr wstęp warsztaty koncertu wolny miejsce miasta muzeum spotkanie artusa kino tofifest zapisy informacji odnowa godziny konkurs oferty kina teatru studiów karier kopernika toruńskie juwenalia odnowie studenckich miejsca imprezy koncerty studenta weekend uczelni nagrody stypendium

Powered by RafCloud

Współpraca

Reklama

partnerzy medialni

 

TANI FOTOGRAF