polecamy

Znajdź w Toruniu

zamieszczaj ogłoszenia

Galeria

wystep5.jpg

Polecamy

Odwiedziny

Odsłon : 1831324

Pytanie na sesję

Co sądzicie o poziomie nauczania na studiach?
 

oceń LipDub'a UMK

LipDub UMK jest?
 


Juwenalia 2016 czyli Juranalia w Toruniu :)

Jak co roku Samorząd Studencki UMK przedstawił już tegoroczną tematykę Juwenalii:

"Wybierzmy się w podróż, w czasy tak odległe, że nawet nasi najstarsi profesorowie ich nie pamiętają. Odkryjmy świat, który nie wiedział co to sesja. Świat, którym rządziły dinozaury, a nie USOS. Świat, w którym nasz budynek rektoratu wyglądałby… nowocześnie. Poznajmy naszą prehistorię! Czas na… JURANALIA UMK 2016!

Nim pojawiło się nasze piękne miasto, nim Kopernik w nim się narodził, nim pierwszy piernik został zjedzony, ziemie te zamieszkiwał człowiek pierwotny. Nie miał jeszcze rozumu, ale siłę i wolę przetrwania, tak jak My studenci podczas sesji odziani w skóry zabitych zwierząt, dzierżąc maczugę w ręku, przemierzjąc krainę w poszukiwaniu jedzenia i schronienia. Przemierzaliśmy lasy, doliny, rzeki, a Naszemu marszowi, towarzyszyło dumne i radosne „ya-ba-da-ba-doo”! Na 3 dni zamienimy nasz Campus w jurajską wioskę jeszcze większą, niż nią jest obecnie!


Od świtu do świtu będziemy ryczeć, warczeć, wyć, odpędzając złe moce i przywołując naszego wodza „Piwowida”. Będziemy paradować skąpo odziani w skóry (interpretacja dowolna). Kto wie, może ktoś z Was stworzy wynalazek lepszy od koła? Albo okiełzna ogień w niedziałającej zapalniczce?
Zmieńmy swoją szarą codzienność! Popuśćmy wodzę fantazji, uwolnijmy pokłady szalonej kreatywności i dajmy się porwać pogoni za mamutem!
Dajmy się ponieść studenckiej podchmielonej wyobraźni!"

Po internecie od niedawna krążyła plotka o występie zespołu "Lady Pank" na tegorocznych Juwanaliach. Plotkę tą oficjalnie już potwierdził Samorząd. Jedną z gwiazd tegorocznych Juwenalii będzie zespół "Lady Pank"!!!

Zobaczcie ich najnowszy teledysk z Olgą Bołądź z Torunia:

 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież

znajdźpartnerzy

Kultura:

Gazetki promocyjne

komunikacja miejska

MZK.jpg

tagi

toruniu koncert pracy studenci student torunia film toruń festiwalu centrum cinema program festiwal bilety zdjęcia teatr wstęp warsztaty koncertu wolny miejsce miasta muzeum spotkanie artusa kino tofifest zapisy informacji odnowa godziny konkurs oferty kina teatru studiów karier kopernika toruńskie juwenalia odnowie studenckich miejsca imprezy koncerty studenta weekend uczelni nagrody stypendium

Powered by RafCloud

Współpraca

Reklama

partnerzy medialni

 

TANI FOTOGRAF