polecamy

Znajdź w Toruniu

zamieszczaj ogłoszenia

Galeria

51.jpg

Polecamy

Odwiedziny

Odsłon : 2145097

Pytanie na sesję

Co sądzicie o poziomie nauczania na studiach?
 

oceń LipDub'a UMK

LipDub UMK jest?
 

Zobaczcie gwiazdy reportaży TVP na Festiwalu Sztuki Faktu - m.in.Piotra Kraśkę (Wiadomości), Sekielskiego, Panoramy i in.

Podczas pierwszych dwóch dni festiwalu studenci mogli zobaczyć gwiazdy reportaży takich jak: "Express reporterów", "Sprawa dla reportera", "Kuriera Polskiego" i wielu innych. Można było zobaczyć Piotra Kraskę - najbardziej znanego dziennikarza Wiadomości TVP, Tomasza Sekielskiego, którego zobaczycie w TVP1 w każdy wtorek o 20:20 oraz który pozdrowił specjalnie wszystkich studentów z Torunia! Zobaczcie fragmenty z nocy reporterów i nie tylko! Podczas piątkowej nocy aktor toruńskiego teatru, który odpowiadał za oprawę muzyczną i nie tylko,  około 15 min przed końcem uroczystości przeprosił wszystkich i opuścił "Noc repoorterów" ze wzgledu na poranna próbę w teatrze - zobaczcie jak zrobił to z klasą i jak komicznie to wyglądało. Niedługo zamieścimy zdjęcia z uroczystości na profilu na facebook'u.

 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież

znajdźpartnerzy

Kultura:

Gazetki promocyjne

komunikacja miejska

MZK.jpg

tagi

toruniu koncert pracy studenci student torunia film toruń festiwalu centrum cinema program festiwal bilety zdjęcia teatr wstęp warsztaty koncertu wolny miejsce miasta muzeum spotkanie artusa kino tofifest zapisy informacji odnowa godziny konkurs oferty kina teatru studiów karier kopernika toruńskie juwenalia odnowie studenckich miejsca imprezy koncerty studenta weekend uczelni nagrody stypendium

Powered by RafCloud

Współpraca

Reklama

partnerzy medialni

 

TANI FOTOGRAF