polecamy

Znajdź w Toruniu

zamieszczaj ogłoszenia

Galeria

teatr2.jpg

Polecamy

Odwiedziny

Odsłon : 2151227

Pytanie na sesję

Co sądzicie o poziomie nauczania na studiach?
 

oceń LipDub'a UMK

LipDub UMK jest?
 
sondy

Studenckie finanse - podsumowanie

Wyniki kolejnej sondy nie zaskakują. Studenci korzystają z czasu, który finansują z reguły rodzice bądź bliska rodzina. Pojedyncze przypadki próbują stawać na własne nogi już podczas studiów lub samodzielnie się utrzymują. Studenci ci najprawdopodobniej kończą studia i mają świadomość, iż pomoc najbliższych będzie powoli się kończyła. Wykorzystujmy więc efektywnie czas w którym nie musimy przejmować się o byt materialny, by nie obudzić się za późno.

 


Toruń, idealnym miejscem do studiowania!

Tak zagłosowało ponad 95 % studentów w naszej sondzie. Na 200 głosujących studentów ponad 190 stwierdziło, iż Toruń jest miastem, które mogą bez większego zastanowienia polecić na okres studiów. Druga grupa dużo mniej liczna oceniła Toruń jako miasto do „studiowania i zamieszkania” jako miejsce godne polecenia, a jedna stwierdziła, iż jest do idealne miejsce na cały okres jego życia. Nikt nie ocenił miasta i uczelni na której się kształci negatywnie. Wyniki sondy nie zaskakują, ponieważ Toruń jest tanim, względem innych miast Polski, w utrzymaniu, a bogatym kulturalnie i klubowo, a sam Uniwersytet Mikołaja Kopernika zazwyczaj mieści się w pierwszej piątce najlepszych uniwersytetów w Polsce. Znana zaś w Polsce WSKSiM jest uczelnią, która posiada solidną bazę dydaktyczną i najlepsze warunki studiowania, jakich w Polsce może pozazdrościć każdy student.

 


znajdźpartnerzy

Kultura:

Gazetki promocyjne

komunikacja miejska

MZK.jpg

tagi

toruniu koncert pracy studenci student torunia film toruń festiwalu centrum cinema program festiwal bilety zdjęcia teatr wstęp warsztaty koncertu wolny miejsce miasta muzeum spotkanie artusa kino tofifest zapisy informacji odnowa godziny konkurs oferty kina teatru studiów karier kopernika toruńskie juwenalia odnowie studenckich miejsca imprezy koncerty studenta weekend uczelni nagrody stypendium

Powered by RafCloud

Współpraca

Reklama

partnerzy medialni

 

TANI FOTOGRAF