polecamy

Znajdź w Toruniu

zamieszczaj ogłoszenia

Galeria

7.jpg

Polecamy

Odwiedziny

Odsłon : 2151226

Pytanie na sesję

Co sądzicie o poziomie nauczania na studiach?
 

oceń LipDub'a UMK

LipDub UMK jest?
 
podróże studenckie

Oderwijmy się od Polski

Prezentujemy dwa ciekawe filmy. Na jednym zobaczycie San Francisco a na drugim polecamy ciekawe wyprawy Marceliny, której wyprawy odnajdziecie, jeżeli spodoba się Wam jej filmik w poleconych dalej filmikach przez serwis youtube. Zachęcamy do zobaczenia na początku Metra w Dubaju i ogólnie widoków niesamowitego miasta. Robią wrażenie!

 
wokół Torunia na rowerze

Nie mając gdzie się udać na wycieczkę rowerową na początek polecamy trasę: Toruń->Piwnice->Bierzgłowo->Zamek Bierzgłowski->Górsk->Toruń. Możecie obejrzeć następujące miejsca, które widnieją na fotografiach poniżej.


 
Wasze propozycje

Czekamy również na wasze propozycje, by rozszerzać pomysły na tanie podróżowanie studenckie wokół Torunia. Listę propozycji będziemy na bieżąco aktualizować.

 
Bydgoszcz

Bydgoszcz to największe miasto województwa Kujawsko-Pomorskiego. Jest siedzibą wojewody Kujawsko-Pomorskiego, zaś Toruń siedzibą władz Samorządowych województwa Kujawsko-Pomorskiego. Razem Tworzą tkz. aglomerację bydgosko-toruńską. Do Bydgoszczy z Torunia dojedziemy w około godzinę i przejedziemy około 47 km.

 
Licheń


Licheń - około 108 km od Torunia, to miejsce, które powinien odwiedzić każdy katolik i nie tylko. To piękne miejsce objawień Maryjnych położone wśród malowniczych krajobrazów.

 
Więcej artykułów…


znajdźpartnerzy

Kultura:

Gazetki promocyjne

komunikacja miejska

MZK.jpg

tagi

toruniu koncert pracy studenci student torunia film toruń festiwalu centrum cinema program festiwal bilety zdjęcia teatr wstęp warsztaty koncertu wolny miejsce miasta muzeum spotkanie artusa kino tofifest zapisy informacji odnowa godziny konkurs oferty kina teatru studiów karier kopernika toruńskie juwenalia odnowie studenckich miejsca imprezy koncerty studenta weekend uczelni nagrody stypendium

Powered by RafCloud

Współpraca

Reklama

partnerzy medialni

 

TANI FOTOGRAF