polecamy

Znajdź w Toruniu

zamieszczaj ogłoszenia

Galeria

17.jpg

Polecamy

Odwiedziny

Odsłon : 2142965

Pytanie na sesję

Co sądzicie o poziomie nauczania na studiach?

oceń LipDub'a UMK

LipDub UMK jest?

Oferty pracy zamieszczone 15 czerwca 2013 (Biuro Karier WSB)

1)

Holenderska firma Visscher-Caravelle jest międzynarodowym producentem części dla przemysłu motoryzacyjnego.
W związku z dynamicznym rozwojem działu finansowego poszukujemy osoby na stanowisko:

Kontroler Finansowy

Zakres obowiązków:

- Raportowanie wybranych aspektów działalności przedsiębiorstwa
- Analiza operacyjna i finansowa
- Udział w procesie okresowego rozliczania koszów produkcji
- Sporządzenie budżetów finansowych i ich kontrolę

Wymagania kwalifikacyjne:

- Wykształcenie ekonomiczne
- Znajomość j  angielskiego
- Bardzo dobra znajomość arkusza kalkulacyjnego Excel MSOffice
- Znajomości zagadnień rachunku kosztów i rachunkowości zarządczej
- Zdolności analityczne, dokładność, terminowość

Osoby zainteresowane prosimy o składanie ofert na adres
wraz z zamieszczeniem następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997r”
Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko  z wybranymi osobami.

2)

Firma Spółki: Sunrise System sp. z o.o.; siedziba: Poznań; adres: Plac Andersa 3, 61-894 Poznań; oznaczenie sądu rejestrowego: Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu
VIII Wydział Gospodarczy KRS ul. Grochowe Łąki 6, 61-752 Poznań; numer KRS: 0000180183; kapitał zakładowy: 50.000.00 zł; NIP: 779-22-14-771; REGON: 634519493

W związku z dynamicznym rozwojem firma Sunrise System sp. z o.o. poszukuje osób do pracy na stanowisku:
Młodszy SEO Copywriter
Planowana liczba nowych stanowisk: 10
Oferujemy:
. pracę w stabilnej na rynku, jednej z najszybciej rozwijających się firm w naszej części Europy (według rankingu Deloitte
Technology Fast 50 Central Europe),
. pracę w perspektywicznej i bardzo szybko rozwijającej się branży SEO/SEM,
. stabilizację - zatrudnienie w ramach umowy o pracę, stałe godziny pracy,
. przejrzyste warunki zatrudnienia i wynagrodzenia na stanowisku - zgodnie ze Ścieżką kariery w Dziale Copywritingu i
Mediów Społecznościowych
http://www.sunrisesystem.pl/Sciezka_kariery_w_Dziale_Copywritingu_i_Mediow_Spolecznosciowych.pdf :
- wynagrodzenie: 2250,00 zł brutto,
- podwyżki, awanse i możliwość specjalizacji,
. prywatną opiekę zdrowotną - specjalistyczny pakiet medyczny w renomowanej sieci klinik zdrowia,
. wdrożenie w obowiązki przez doświadczoną kadrę, liczne szkolenia branżowe, coachingi indywidualne i grupowe,
. komfortowe warunki pracy: miejsce pracy w prestiżowej lokalizacji w Bydgoszczy - biura klasy A w Centrum Performance
Marketing przy ul. Stary Rynek 20, nowoczesne narzędzia pracy.
. pisanie tekstów na strony internetowe,
. praca nad rozwojem strategii marketingowych firmy,
. współpraca przy tworzeniu kampanii linków sponsorowanych
. współtworzenie dokumentów ofertowych.
Wymagania:
. praktyczna umiejętność wyszukiwania informacji w Internecie i kreatywnego pisania artykułów z różnych dziedzin na
podstawie znalezionych źródeł,
. bardzo sprawne posługiwanie się językiem pisanym,
. umiejętność tworzenia tekstów w różnych stylach, w tym tworzenia korespondencji biznesowej i kierowanej do klienta,
. inteligencja, kreatywność oraz umiejętność analitycznego myślenia, zdolność szybkiego przyswajania wiedzy,
. umiejętność bardzo sprawnego korzystania z sieci Internet, poczty elektronicznej oraz pakietu MS office,
. kreatywność i zainteresowanie marketingiem w Internecie,
. duża ambicja i zaangażowanie,
. motywacja i zdolność do szybkiego przyswajania wiedzy.
Dodatkowym atutem będzie:
. znajomość języka niemieckiego w stopniu pozwalającym na swobodne tworzenie i redagowanie artykułów,
. doświadczenie w tworzeniu tekstów na potrzeby prasy lub stron internetowych
Sunrise System sp. z o.o.
61-894 Poznań, Plac Andersa 3
Budynek Andersia Tower XVIIIp.
infolinia: 0 800 88 80 88
tel.: +48 61 655 95 55
fax: +48 61 655 95 00
www.sunrisesystem.pl
www.pierwszapozycja.pl
www.adwordspolska.pl
www.sem4you.pl
www.reklamawinternecie.pl
www.sunrisedzieciom.pl

W celu zgłoszenia kandydatury należy wypełnić ankietę rekrutacyjną dostępną na stronie: http://www.sunrisesystem.pl/praca.html

3) PRACA W BYDGOSZCZY

Komandor Bydgoszcz SA

Adres pracodawcy

Ulica i nr domu Łowicka 42

Miejscowość Bydgoszcz

Kod pocztowy 85-776

Województwo kujawsko-pomorskie

Działalność firmy Produkcja mebli na wymiar

Strona WWW www.komandor.pl

Nazwa stanowiska Sprzedawca Bydgoszcz

Liczba wolnych miejsc pracy/stażu 1

Wymagania pracodawcy

- wykształcenie min. średnie
- komunikatywność
- dobra organizacja pracy
- znajomość obsługi komputera
- student z aktualna legitymacją

Opis zadań Pracownik będzie odpowiedzialny za sprzedaż usług firmy oraz obsługę klienta.

Forma zatrudnienia Umowa zlecenie/dzieło

Wymiar czasu pracy Normowany czas pracy

Forma rekrutacji Rozmowa kwalifikacyjna

Wymagane dokumenty aplikacyjne

  • CV
  • List motywacyjny
  • Zdjęcie

Preferowana forma przekazywania dokumentów E-mail

Osoba do kontaktu z kandydatem

Imię i nazwisko Joanna Dzidek

Stanowisko

Telefon bezpośredni 52 346 76 69