polecamy

Znajdź w Toruniu

zamieszczaj ogłoszenia

Galeria

51.jpg

Polecamy

Odwiedziny

Odsłon : 2143183

Pytanie na sesję

Co sądzicie o poziomie nauczania na studiach?

oceń LipDub'a UMK

LipDub UMK jest?

Oferty z 20.02.2103 - źródło: Biuro Karier WSB

1) Poszukuję pracownika na staż do Salonu wyposażenia wnętrz prowadzący sprzedaż drzwi,podłóg,lamp,tapet,sztukaterii itd.
Specjalista ds. obsługi klienta
Obowiązki:Umiejętność obsługi komputera,projektowanie małych banerów reklamowych,obsługa googl adwords,komunikatywność.
Prawo jazdy kategoria B
Język angielski w stopniu podstawowym
Umowa na staż z urzędu pracy
Oferta skierowana do studentów zaocznych lub absolwentów

2) Stanowisko: recepcjonistka na torze kartingowym Awix Racing Arena.
Wymagania:

- wysoka kultura osobista
- umiejętność organizacji pracy
- komunikatywność
- radzenie sobie w sytuacjach stresowych
- komunikatywna znajomość j. angielskiego
- dyspozycyjność
- mile widziane zainteresowania z kręgu motoryzacyjnego
- obsługa portali społecznościowych

Oferowane
- elastyczne godziny pracy
- atrakcyjne wynagrodzenie
- możliwość rozwoju zawodowego

Szczegóły oferty dla wybranych zgłoszeń

4)