polecamy

Znajdź w Toruniu

zamieszczaj ogłoszenia

Galeria

62.jpg

Polecamy

Odwiedziny

Odsłon : 2145045

Pytanie na sesję

Co sądzicie o poziomie nauczania na studiach?
 

oceń LipDub'a UMK

LipDub UMK jest?
 
CSW i Od Nowa


Centrum Sztuki Współczesnej w Toruniu - to miejsce, gdzie obejrzymy wystawę, film oraz różne inne kulturalne wydarzenia. W budynku znajduje się kino Centrum, gdzie obejrzymy seans za 11/13 zł (ulgowy/normalny). W każdy czwartek wstęp na wystawy jest bezpłatny, a we wtorki w kinie Centrum dla studentów przewidziano tkz. "Tanie wtorki". Na ostatnim piętrze budynku możemy wyjść na taras widokowy.

Najbardziej znany Toruński klub w Polsce to klub "Od Nowa". Jest to największy klub w Toruniu, w którym odbywają się festiwale, koncerty gwiazd jak również mniej znanych osób. Jest to miejsce, w którym również obejrzymy film, jak i przedstawienie teatralne. Klub obecnie czeka na przebudowę.

 


 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież

znajdźpartnerzy

Kultura:

Gazetki promocyjne

komunikacja miejska

MZK.jpg

tagi

toruniu koncert pracy studenci student torunia film toruń festiwalu centrum cinema program festiwal bilety zdjęcia teatr wstęp warsztaty koncertu wolny miejsce miasta muzeum spotkanie artusa kino tofifest zapisy informacji odnowa godziny konkurs oferty kina teatru studiów karier kopernika toruńskie juwenalia odnowie studenckich miejsca imprezy koncerty studenta weekend uczelni nagrody stypendium

Powered by RafCloud

Współpraca

Reklama

partnerzy medialni

 

TANI FOTOGRAF