polecamy

Znajdź w Toruniu

zamieszczaj ogłoszenia

Galeria

lud.jpg

Polecamy

Odwiedziny

Odsłon : 2151226

Pytanie na sesję

Co sądzicie o poziomie nauczania na studiach?
 

oceń LipDub'a UMK

LipDub UMK jest?
 
Oferta kulturalna

Dwór Artusa otwarty dla zwiedzających

Student chcący zwiedzić jeden z symboli Torunia może udać się w każdą środę, po wcześniejszym zgłoszeniu mailowym ( Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. )lub nie - mając nadzieję, iż zebrana grupka chętnych zwiedzających będzie liczyła nie mniej niż 5 osób, na zwiedzanie tego pięknego zabytku. Studenckiego turystę oprowadzi licencjonowany przewodnik za 4zł (ulgowy) lub za 6 zł gości nie posiadających prawa do ulgi. Więcej szczegółowych informacji:

http://www.artus.torun.pl/wydarzenie,555

,Oprowadzanie_po_Dworze_Artusa.html

 
CSW i Od Nowa


Centrum Sztuki Współczesnej w Toruniu - to miejsce, gdzie obejrzymy wystawę, film oraz różne inne kulturalne wydarzenia. W budynku znajduje się kino Centrum, gdzie obejrzymy seans za 11/13 zł (ulgowy/normalny). W każdy czwartek wstęp na wystawy jest bezpłatny, a we wtorki w kinie Centrum dla studentów przewidziano tkz. "Tanie wtorki". Na ostatnim piętrze budynku możemy wyjść na taras widokowy.

Najbardziej znany Toruński klub w Polsce to klub "Od Nowa". Jest to największy klub w Toruniu, w którym odbywają się festiwale, koncerty gwiazd jak również mniej znanych osób. Jest to miejsce, w którym również obejrzymy film, jak i przedstawienie teatralne. Klub obecnie czeka na przebudowę.

 


 
Dwór Artusa

Dwór Artusa to miejsce, gdzie unosi się duch miasta. Odbywają się w nim najważniejsze wydarzenia kulturalne miasta i nie tylko. W budynku znajduje się też niezwykła Kawiarnia...


 
Toruń i teatr

I) Teatr Wiliama Horzycy http://teatr.torun.pl - ul. Plac Teatralny 1

II) Teatr Baj Pomorski http://www.bajpomorski.art.pl ul. Piernikarska 9

III) Teatr Wiczy http://wicza.com/


 
Kino w Toruniu

I) Kino Centrum - http://csw.torun.pl/kino-centrum/program-1 Kino w Centrum Sztuki Współczesnej - CSW - Wały gen.Sikorskiego 13. Bilety 11/13 (ulgowy/normalny)

II) Kino "Niebieski Kocyk" - Klub Odnowa, w każdy wtorek http://www.odnowa.umk.pl

IV) kino Tumult - http://tumult.pl/

 

III) Cinema City - ul. Czerwona Droga


 
Więcej artykułów…


znajdźpartnerzy

Kultura:

Gazetki promocyjne

komunikacja miejska

MZK.jpg

tagi

toruniu koncert pracy studenci student torunia film toruń festiwalu centrum cinema program festiwal bilety zdjęcia teatr wstęp warsztaty koncertu wolny miejsce miasta muzeum spotkanie artusa kino tofifest zapisy informacji odnowa godziny konkurs oferty kina teatru studiów karier kopernika toruńskie juwenalia odnowie studenckich miejsca imprezy koncerty studenta weekend uczelni nagrody stypendium

Powered by RafCloud

Współpraca

Reklama

partnerzy medialni

 

TANI FOTOGRAF