polecamy

Znajdź w Toruniu

zamieszczaj ogłoszenia

Galeria

50.jpg

Polecamy

Odwiedziny

Odsłon : 2153968

Pytanie na sesję

Co sądzicie o poziomie nauczania na studiach?
 

oceń LipDub'a UMK

LipDub UMK jest?
 
Absurdy toruńskie

Toruńskie Demotywatory!

nadsyłajcie swoje - Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 


Spółdzielnie mieszkaniowe utrudniające życie mieszkańcom w Toruniu

 

 

 

 

 

 

Na naszą skrzynkę dostaliśmy ciekawe zdjęcia, od użytkownika, który mieszka na ulicy Długiej i chodził przez 6 lat pewną ścieżką, która skracała mu drogę 3-krotnie.Zobaczcie co zauważył niedawno na zdjęciu. O sprawie napiszemy więcej, bo nasze "inteligentne" zarządy spółdzielni mieszkaniowych potrafią jak widać tylko utrudniać życie a nie pomagać. Oddzielamy się od reszty, żeby robić podziały klasowe? Może zmierzamy do sytuacji, którą przedstawiała fabuła znanego francuskiego filmu "13 dzielnica"?

 


TVN24 na festiwalu światła w Szczecinie, w tle z Toruńskim teatrem ...

News z portalu TVN24 [KLIKNIJ OBOK]

 

Perspektywy młodych polaków w naszym kraju - list czytelnika

"A gdzie państwo? Rażące niskie progi dochodowe, na które nie są w stanie załapać się rodziny wychowujące trójkę dzieci i osiągające je zgodne z prawem, minimalne pensje pracując na pełnym etacie?  tak wygląda polityka prorodzinna rządu?  tak wyraża się niby troska o starzejące się społeczeństwo? podejmując decyzję o założeniu rodziny, równie dobrze można  nazwać decyzją o popełnieniu samobójstwa finansowego. tak to wygląda założenie rodziny dla większości młodych polaków."

Romario

 


Drodzy studenci i goście, piszcie o wszystkich absurdach na uczelniach oraz Toruniu. Przesyłajcie wszystko na adres

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

a opiszemy Wasze spostrzeżenia na łamach serwisu

 


Zdjęcia zrobione w Toruniu - sami skomentujcie

 

 


Płacisz za internet i tv przez 7 lat prawie 100 zł to trzymaj kartony od sprzętu, bo zapłacisz karę...

 

Niedawno usłyszeliśmy o pewnym znanym w całym Toruniu dostawcy internetu, który swojemu klientowi po ponad 7 latach współpracy kazał dodatkowo płacić dodatkowe pieniądze za kartoniki i kable po wygaśnięciu umowy po tylu latach. Strach pomyśleć jakby nie oddał modemu lub by się uszkodził. Za sam modem dodatkowo w cenniku pojawia się absurdalna cena 500 zł. Szkoda, że po podpisywaniu umowy nie pokazują wyżej wymienionych cenników....

 


Jeden blok, dwie twarze

Przypatrzmy się zdjęciu bloku, który administruje spółdzielnia Metalchem w Toruniu. Połowa bloku ma jeden kolor, druga inny? Okazuje się, że połowa bloku jest ocieplona, jak pisze czytelnik od 3 lat, a druga wogóle nie jest w planach.... Czy po lewej stronie bloku mieszkają gorsi mieszkańcy? Na to pytanie odpowie tylko prezes Metalchem.

 

Miliony na most i drogi, a w najbardziej zatłoczonym miejscu Torunia, przed Urzędem Miasta dziura na conajmniej 20cm

 

 

 

 

 

 

 

Ciekawe ilu mieszkańców i gości zwichnęło, nadwyrężyło lub złamało nogę w tym "reprezentatywnym" miejscu miasta... Pozdrowienia od czytelnika, który skręcił w tym miejscu nogę!

 


znajdźpartnerzy

Kultura:

Gazetki promocyjne

tagi

toruniu koncert pracy studenci student torunia film toruń festiwalu centrum cinema program festiwal bilety zdjęcia teatr wstęp warsztaty koncertu wolny miejsce miasta muzeum spotkanie artusa kino tofifest zapisy informacji odnowa godziny konkurs oferty kina teatru studiów karier kopernika toruńskie juwenalia odnowie studenckich miejsca imprezy koncerty studenta weekend uczelni nagrody stypendium

Powered by RafCloud

partnerzy medialni

 

TANI FOTOGRAF