StudentwToruniu.pl

polecamy

zamieszczaj ogłoszenia

Galeria

Polecamy

Odwiedziny

Odsłon : 2679030

Pytanie na sesję

Co sądzicie o poziomie nauczania na studiach?
 

oceń LipDub'a UMK

LipDub UMK jest?
 
Zakochany Toruń

Spotkanie 320 km od domów ...

Cześć, mam na imię Magda i chciałam Wam opowiedzieć krótką historię i udowodnić, że na każdego zawsze czeka gdzieś ktoś mu przeznaczony, a odległości nie są przeszkodą.
Pochodzę z Podlasia i skończyłam Pedagogikę na toruńskim uniwersytecie. Nie mając co robić z czasem na drugim roku postanowiłam znaleźć jakąś dorywczą pracę. Po krótkich poszukiwaniach zostałam barmanką w jednym z najstarszych toruńskich klubów studenckich. Nie traktowałam tej pracy na poważnie, a głównie jako zabawę. Pierwszego już wieczoru zauważyłam pewnego bruneta, który wzbudził moje zainteresowanie. Okazało się, że był nim Adam, który pomagał jednorazowo bratu w prowadzeniu klubu i ... „stał na bramce”.  Po dłuższej rozmowie okazało się, iż pochodzimy z sąsiednich miejscowości na Podlasiu. Po spotkaniu już nie wróciliśmy do zajęć barmanki i ochroniarza. Jesteśmy już 7 lat po ślubie i mamy dwójkę wspaniałych dzieci... . Warto czasami poczekać na osobę z którą się będziecie dogadywać w 100% i nie patrzcie na wiek, bo faceci potrzebują więcej czasu, by dojrzeć :P
Życzę podejmowania właściwych decyzji

Pozdrawiam wszystkich studentów!!!

Magda

 

 
Opowiedźcie swoje studenckie toruńskie historie miłosne

Drodzy studenci, drodzy zakochani szczęśliwie i nie do końca... Jeżeli chcielibyście podzielić się swoimi historiami miłosnymi z okresu studenckiego związanego z Toruniem to prosimy o przesłanie swoich historii na maila: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.


 


znajdźpartnerzy

Kultura:

komunikacja miejska

Współpraca

Reklama

partnerzy medialni

 

TANI FOTOGRAF