StudentwToruniu.pl

polecamy

zamieszczaj ogłoszenia

Galeria

Polecamy

Odwiedziny

Odsłon : 2679024

Pytanie na sesję

Co sądzicie o poziomie nauczania na studiach?
 

oceń LipDub'a UMK

LipDub UMK jest?
 
partnerzy

www.centrum-druku.com -  najtańsze plakaty, ulotki, pieczątki, banery, wydruki i nie tylko! Wszystko w najtańszych studenckich cenach! Ciągłe promocje dla studentów! ul. Szosa Chełmińska 92 (obok sklepu Wileński)

 

 

 

 

 

http://ksero-kotlownia.pl/ Najtańsze studenckie ksero w Toruniu! Mnóstwo promocji dla studentów! Słowackiego 5/7 w Toruniu! - Między akademikami na osiedlu Centrum blisko starówki

 

 

 

 

 

http://notatek.pl/ - centrum studenckich notatek stworzone przez krakowskich studentów

 

 

 

 

 

http://www.taniec-torun.pl/ -  Szkoła tańca w Toruniu, w której wiele pokoleń studentów nauczyło się gorącej salsy!

 

 

 

 

 

 

 

 

www.bezplagiatu.pl to serwis konsultacyjny dla studentów, którzy przygotowują się do obrony pracy dyplomowej. Oferujemy wszechstronną pomoc redaktorską, korektorską i niwelowanie plagiatu. Specjalizujemy się w ekstremalnych terminach. Gwarantujemy jakość, doświadczenie i uczciwość. Zapraszamy!!!

 

 

 

http://www.iuspublicum.pl/ - Polska Fundacja Prawa Konkurencji    i    Regulacji    Sektorowej    Ius    Publicum    powstała z inicjatywy  praktyków i teoretyków prawa gospodarczego będących przedstawicielami ośrodków akademickich Uniwersytetu Śląskiego oraz Uniwersytetu Warszawskiego.

Nadrzędnym   celem   Fundacji   jest   prowadzenie   działalności   społecznej,   oświatowej,   naukowej   i   badawczej w zakresie problematyki prawa publicznego, a w szczególności prawa konkurencji i regulacji sektorowej, jak również wspieranie inicjatyw i przedsięwzięć mających na celu wzmacnianie świadomości prawnej w tym zakresie, oraz rozwój zainteresowania tymi dziedzinami prawa.

 


 


znajdźpartnerzy

Kultura:

partnerzy medialni

 

TANI FOTOGRAF