14. edycja akcji Toruń za pół ceny zgromadziła rekordową liczbę 218 punktów, z których oferty będzie można skorzystać o połowę taniej. Wielka akcja rabatowa na terenie Torunia odbędzie się w dniach 20-22 kwietnia 2018 r. Studenci powinni szczególnie skorzystać z oferty, która czasami jest dla nich nieosiągalna, ze względu na ograniczony budżet. Pełną ofertę z podziałem znajdziecie klikając TUTAJ


Ciekawą ofertę przygotowało Muzeum Okręgowe (pięć oddziałów w Toruniu w tym Ratusz i Muzeum Toruńskiego Piernika) oraz Muzeum Etnograficzne.  Goście z całej Polski będą mogli zwiedzić Centrum Kultury Dwór Artusa Centrum Sztuki Współczesnej czy Centrum Kongresowo-Kulturalne Jordanki, poznać tajemnice kosmosu w toruńskim Planetarium i Obserwatorium Astronomicznym w Piwnicach, zwiedzić Toruń z przewodnikiem i wybrać na tematyczne warsztaty w Baju Pomorskim czy u Toruńskich Partaczy. W ramach oferowanych ze zniżką imprez kulturalnych mamy m.in.: spektakl „#ciemność” Teatru Wilama Horzycy, spektakl „Ludziom na pocieszenie” Teatru Afisz (w Hotelu Bulwar) lub „Ludzie inteligentni” Impresariatu Adria (CKK Jordanki) koncert Musica Graciana (CKK Jordanki), koncert symfoniczny Toruńskiej Orkiestry Symfonicznej (CKK Jordanki) oraz bilety na koncerty organizowane przez Dwór Artusa.


Uczestnicy akcji reprezentują kategorie:
•    hotele, campingi (5),
•    restauracje, kawiarnie (64) więcej niż w roku ubiegłym
•    instytucje kultury (25), więcej niż w roku ubiegłym
•    zakupy (73),
•    rekreacja, rozrywka, usługi (45), więcej niż w roku ubiegłym
•    kluby (6),


Od piątku do soboty będzie można skorzystać także z oferty handlowej – w sklepach w całym Toruniu - w tym na Starówce oraz w czterech centrach handlowych: Atrium Copernicus, Centrum Bumar, Centrum Handlowe Bielawy oraz Centrum Handlowe Kometa.


Kolejna – jesienna edycja akcji planowana jest na 12-15 października!

Joomla templates by Joomlashine