Wynajmowane pokoje , mieszkania, kawalerki

1)      Cena jest uzależniona od oferty. Drożej będzie z Internetem, pralką, TV, balkonem, nowymi meblami, kuchenką mikrofalową itp. Dlatego reguła „Im drożej , tym lepiej” jest poprawną formą oceny.

2)      Zalecane jest wynajmowanie ze znajomymi i ludźmi z roku. Jeżeli nie masz z kim, to niezbędne są  szczegółowe pytania dotyczące wynajmu, w celu uniknięcia późniejszych rozczarowań. Pytania jakie powinieneś zadawać oglądając pokoje znajdziesz w dalszej części.

3)      Nie polecam mieszkania u starszych Pań , z tego względu, iż zawsze będziemy zaskoczeni, prędzej czy później czymś, co nas zniechęci.

4)      Nie polecam mieszkania w pokojach przechodnich, jak i tych do których przechodzi się przez czyjś. W przyszłości jest to źródłem napięć miedzy lokatorami.

5)      Mieszkania w kamienicach są zachęcające, ale licz się z wysokimi opłatami za ogrzewanie zimą, czasami z nieprzewidywalnymi sąsiadami  i z nieprzyjaznymi „zapachami” w lecie. Reszta to głównie same plusy. Blisko do klubów, szybkie powroty z nich, blisko nad Wisłę i duch czasu wewnątrz…  Ceny także nie są wygórowane.

6)       Polecam prywatne akademiki, gdy nie możecie dostać się do uczelnianych.

7)      W rodzinnych domach wolno stojących patrzcie czy jest osobne wejście, co jest niewątpliwie nieocenionym aspektem

Joomla templates by Joomlashine