Jak co roku na deskach sceny w Od Nowie wystąpili artyści, którzy zagrali i zaśpiewali swoje wersje utworów Grzegorza Ciechowskiego i Republiki. Na scenie w Toruniu pojawili się Kayah, Grzegorz Skawiński i wielu innych artystów. Nagrodę Specjalną odebrał Ralph Kamiński.

Zdjęcia zobaczycie na naszych kanałach w social media - ZOBACZ

 

Jak co roku na deskach sceny w Od Nowie wystąpią artyści, którzy zagrają i zaśpiewają swoje wersje utworów Grzegorza Ciechowskiego i Republiki. Jest to już tradycja grudniowa w naszym mieście! Zobaczcie dwie nasze relacje poniżej:

WYDARZENIE NA FB | Bilety w przedsprzedaży 70 zł, w dniu koncertu 80 zł | ODNOWA | 20:00

Najciekawsze wydarzenia w najbliższy weekend związane z Grzegorzem Ciechowskim:

14.12. (sobota)

    godz. 16.00 Obywatel Miłość – pokaz filmu oraz spotkanie z Anią i Wojtkiem Skrobiszewskimi, Martą Wierzbicką-Dąbek i Pawłem Drygalskim

Miejsce: Kino Centrum, CSW. Bilety: 10 zł

   

godz. 19.00 Republika. Narodziny legendy – pokaz filmu

Miejsce: Od Nowa. Wstęp w ramach biletu na koncert

godz. 20.00 Koncert Specjalny Pamięci Grzegorza Ciechowskiego, wręczenie Nagrody Artystycznej Miasta Torunia im. Grzegorza Ciechowskiego

Miejsce: Od Nowa. Bilety w przedsprzedaży 70 zł, w dniu koncertu 80 zł.

15.12. (niedziela)

   godz. 12.00 Salon Poezji – twórczość Grzegorza Ciechowskiego

Oryginalna, pełna emocji oraz otwierająca czytelnikowi drzwi do intymnego świata twórcy – poezja Grzegorza Ciechowskiego nikogo nie pozostawia obojętnym. Poeta balansuje pomiędzy opowieścią o miłości a językiem aluzji politycznych, które także dziś skłaniają do refleksji. Usłyszymy zarówno niezapomniane, jak i mniej znane teksty w interpretacji aktorów Teatru Horzycy oraz gościa specjalnego z muzyką na żywo.
Miejsce: Teatr im. W. Horzycy. Wejściówki: 1 zł w Biurze Obsługi Widzów od 9.12.

 

 

Joomla templates by Joomlashine