Jak co roku na deskach sceny w Od Nowie wystąpili artyści, którzy zagrali i zaśpiewali swoje wersje utworów Grzegorza Ciechowskiego i Republiki. Na scenie w Toruniu pojawili się Kayah, Grzegorz Skawiński i wielu innych artystów. Nagrodę Specjalną odebrał Ralph Kamiński.

Zdjęcia zobaczycie na naszych kanałach w social media - ZOBACZ

Czytaj więcej: Koncert Specjalny Pamięci Grzegorza Ciechowskiego 2019 - video

Zobaczcie 70 minutową galę telewizyjną z udziałem Robbiego Williamsa i jego zespołu, która odbyła się w grudniu 2019 roku w CKK JORDANKI w Toruniu. Koncert zrealizowany został z okazji nagrania przez Williamsa jego pierwszej świątecznej płyty – „The Christmas Present”. - ZOBACZ CAŁY KONCERT - KLIKNIJ

TVP nagrała także wywiad z artystą w hotelu Copernicus tuż przed koncertem - ZOBACZ WYWIAD - KLIKNIJ

Czytaj więcej: Koncert Robbiego Williamsa w Toruniu - zobacz cały koncert

Podsumowanie:

Zobacz jak Quentin Tarantino, Richard Gere, Danny Devito, Edward Norton odbierają nagrody! Posłuchajcie co mówili:

Czytaj więcej: CAMERIMAGE 2019 podsumowanie i relacje

Korzystajcie z życia, zobaczcie w jakim pięknym mieście mieszkacie - oto nasz filmik ze spacerów:

Wszystkich studentów zapraszamy do zapoznania się z atrakcjami naszego pięknego miasta, jak i okolic! Zobaczcie, że warto. Wszystkie działy są na bieżąco aktualizowane w naszym nowym serwisie 4torun.pl! Jak skończycie studia będziecie żałowac, że nie poszliście tu i tu. Korzystajcie z naszych opracowań i zdjęć:

SPIS ATRAKCJI TORUNIA - KLIKNIJ

SPIS ATRAKCJI WOKÓŁ TORUNIA - KLIKNIJ

 

Dnia 7.06.2018 w Programie "Państwo w Państwie" opublikowano reportaż o Panu Michale, który zgubił dowód osobisty. Niezwłocznie zastrzegł go w Urzędzie Gminy, po czym myślał, że to już koniec. Po kilku dniach zaczął otrzymywać wezwania do zapłaty od firm windykacyjnych, z banków i sieci komórkowych. Zgłosił wszystko na Policji. Okazało się, że to nie koniec przykrych konsekwencji. Pan Michał dostał pismo od komornika, który działał na podstawie wyroku e-sądu. Co powinniśmy więc właściwie zrobić, aby nie mieć problemów? [kliknij aby przeczytać]


Polecamy w Cinema City - 20.12.2019

Kod Dedala

Film inspirowany kulisami wydania „Inferno” Dana Browna. Dziewięciu tłumaczy zostaje zamkniętych w luksusowym bunkrze. Mają wspólnie pracować nad przekładem książki, na którą czekają miliony fanów. Praca marzeń okazuje się jednak więzieniem. Brak kontaktu ze światem i rygorystyczne zasady budzą frustracje. Kiedy fragment książki, wraz z żądaniem okupu, pojawia się w Internecie, rozpoczyna się polowanie na winnego i wyścig z czasem. Nikt nikomu nie ufa, każdy jest podejrzany, a bezwzględny wydawca nie cofnie się przed niczym, by zdemaskować i ukarać ją lub… jego. Trzymające w napięciu kino z zaskakującym finałem.

Osierocony Brooklyn

Osierocony Brooklyn, którego akcja rozgrywa się w latach 50. XX wieku w Nowym Jorku, opowiada historię Lionela Essroga (Norton) — samotnego prywatnego detektywa cierpiącego na zespół Tourette'a. Postanawia on rozwikłać zagadkę morderstwa swojego mentora i jedynego przyjaciela Franka Minny (Willis). Dysponując jedynie kilkoma wskazówkami i własnym obsesyjnym umysłem, Lionel odkrywa pilnie strzeżone sekrety, od których zależy los całego miasta. Dążąc do rozwikłania tajemnicy, Lionel trafia z przesiąkniętych ginem klubów jazzowych w Harlemie do surowych slumsów Brooklynu i wreszcie na pełne przepychu salony najbardziej wpływowych graczy w Nowym Jorku. Stawia czoła zbirom, korupcji i najgroźniejszemu człowiekowi w mieście, aby uczcić pamięć przyjaciela i ocalić kobietę, która może okazać się ratunkiem dla niego samego.

Czytaj więcej: Cinema City

Zastanawiasz się, gdzie znaleźć ludzi takich, jak Ty? Ciekawych świata, pełnych energii, a przede wszystkim – gotowych robić coś więcej, niż tylko wypełniać codzienne obowiązki? Właśnie ruszyła rekrutacja do AIESEC – globalnej organizacji młodych. Wyślij zgłoszenie online do 21 stycznia i zacznij rozwijać siebie i nasze środowisko!

AIESEC to organizacja prowadzona przez młodych ludzi w ponad 120 krajach na świecie. Jej członkowie zajmują się realizacją międzynarodowych projektów dla lokalnych społeczności. W ten sposób zdobywają praktyczne doświadczenie i rozwijają umiejętności miękkie. Dzięki temu, że próbują swoich sił w różnych obszarach, łatwiej zdecydować im, co chcą robić w przyszłości. Dołącz do AIESEC – poszerzaj swoją wiedzę o świecie; przekonaj się, jak to jest pracować w grupie; poznaj swoje mocne i słabe strony i to, jak na nich kapitalizować; sprawdź się w nowym środowisku i naucz znajdować rozwiązania w każdej sytuacji.

Czytaj więcej: AIESEC zaprasza studentów!

Zespół Hańba, Kasia Kowalska, Ania Dąbrowska, Piotr Rogucki oraz wielu innych artystów oddało hołd Grzegorzowi Ciechowskiemu w Toruńskiej Odnowie! Następny koncert już za rok!

zdjęcia: KLIKNIJ

https://camerimage.pl/  | Karty wstępu  | Wydarzenie na FB

Międzynarodowy Festiwal Sztuki Autorów Zdjęć Filmowych Camerimage to jeden z największych na świecie festiwali filmowych poświęcony sztuce operatorów filmowych. Pierwsza edycja została zorganizowana w Toruniu w 1993 roku. W latach kolejnych gościła w Łodzi i Bydgoszczy. Po wieloletniej nieobecności wrócił na przysłowiowe "stare śmieci". [CZYTAJ DALEJ]

"Wrócę tu!" - zapowiadał android T200 w kultowej scenie  z pierwszego „Terminatora”. I słowa dotrzymał. Zobaczymy go na wielkim ekranie, w odrestaurowanej wersji klasyka Jamesa Camerona, na 17. edycji Międzynarodowego Festiwalu  Filmowego Tofifest. Motywem przewodnim Festiwalu jest "3M" - "Miasto, Masa, Maszyna". A wszystko to już od  19 do 27 października 2019.

KLIKNIJ ABY ZOBACZYĆ WIĘCEJ

 

Joomla templates by Joomlashine